Koçak Sokak No : 44 Siteler – Ankara
(0312) 349 09 60

Yemek Odaları

Özel olarak ürettiğimiz yemek odaları her ortama uyum sağlayan şık tasarımları ve sağlamlığı ile uzun yıllar rahat bir şekilde sevdiklerinizle yemeklerinizi renklendirecek şekilde tasarlanmaktadır.  Özel olarak istenilen kişi sayısına göre üretilen yemek odası takımları ile evinizin görünümüne renk katmaya hazır olun.

Klasik yemek takımlarına tasarımlarıyla farklı bir boyut kazandıran Mydafne Mobilya, yaşam alanlarını dekoratif mekanlara ve kaliteye dönüştürüyor. Klasik mobilya şıklığını tercih etmeyenler için el yapımı doğal işçilikle, özel ölçü ve renklerde size özel olarak yemek odası takımları üretmekteyiz.

Yemek odası takımı söz konusu olduğunda, görkemli klasik konsollar, Mydafne tasarımcıları tarafından mekana uyacak şekilde tasarlanıyor. Odalara görkemli yeni bir görünüm kazandıran yemek odası konsolları , nesnelerinizi yerleştirebileceğiniz bölme özellikleri ile fonksiyonel bir yapıya sahiptir.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt.