Koçak Sokak No : 44 Siteler – Ankara
(0312) 349 09 60

Hakkımızda

Mydafne Mobilya

Konsept proje, taahhüt ve ahşap mobilya üretimi alanlarında faaliyet Gösteren MyDafne Home Furniture – Yılmaz Mobilya, 1973 yılında Mevlüt Yılmaz, tarafından kuruldu.

1973 yılında mobilya üretimine başlayan Mevlüt YILMAZ’ a ait Mobilya İmalat Atölyesi’nin tecrübesini profesyonelleştiren firmamız, şirketin
Kuruluşuyla mobilya üretim ve montaj faaliyetleri ile alanını genişletmiş, kaliteli üretimi ile kısa zamanda sektörde önemli bir konuma gelmiştir.

Firma, 2002 yılından itibaren resmi dairelerin ve kooperatif kapsamında yaptığı ahşap mobilya üretimi ve bina yapımı ile iş hacmini büyütmüştür. 2002 ve sonrasında genel mekan ve tüm ahşap mobilyasının projelendirme, üretim ve montajını da faaliyet alanlarına eklemiştir. MyDafne tesisinde, komple iç dekorasyon projeleri kapsamında, konut, villa, toplu konut, resmi daire ve lojmanlar için dolap, lambri, kapı/kasa, masa, bölme pano ve dolapların üretim ve montajı yapılmaktadır.

Dünya standartlarındaki üretim kalitesi ve nitelikli kadrosu ile başarı grafiğini sürekli yükselten MyDafne , gerçekleştirdiği projelerle yurtiçinde önemli başarılara imza atmaya devam etmektedir. Firmamız, ağaç işleri alanında 15 çalışanı ile sektördeki işine devam etmektedir.

Vizyonumuz,

– Müşteri beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ve güvenilir hizmet sunarak, müşteri memnuniyeti ve sadakatini sağlamak.

– Sadık müşteri portföyümüzü ve ürün yelpazemizi her geçen gün genişleterek, sektörde pazarın lider kuruluşu olmak.

Misyonumuz,

– MyDafne çeyrek asırlık tecrübesi, deneyimli personeli, en son teknoloji ve en iyiyi hedefleyen yönetim kadrosuyla sektöre hizmet sunmayı üstün bir görev saymaktadır.

– MyDafne sektörde kalıcılığı hedefleyen, mesleki sorumluluk taşıyan, bilime dayalı hizmet üreten çalışma ve faaliyetleri tartışmasız kabul eder.

– MyDafne çalışanlarının ekonomik, meslekî, idarî ve sosyal hak ve menfaatlerini koruyup geliştirmeyi ilke edinmiştir.

– MyDafne teknik konulardaki gelişmeleri takip etmek için sektör içi ve akademik alanda gerekli çalışmaları yapar; kamu ve özel kuruluşlar nezdinde girişimlerde bulunur, bunlarla işbirliği yapar.

– MyDafne insana hizmet etmek için yine belirli bir insan gücü ve sabit kıymet varlığını, bilgi birikimi ve teknoloji desteği ile üretim sürecine dönüştüren bir sanayicisidir.

– MyDafne’nin hedefi; istihdam yaratan, yatırımları ekonomiye kazandıran, ciddi organizasyon ve finansman yapısına sahip bir kurum yapısını kazanarak 10 yıl içinde kendi sektöründe uluslararası firmalar içinde yer almaktır. Sektörde kalıcılığı hedefleyen, mesleki sorumluluk taşıyan, bilime dayalı hizmet üreten çalışma ve faaliyetleri tartışmasız kabul eder.