Koçak Sokak No : 44 Siteler – Ankara
(0312) 349 09 60

Mutfak Dolapları

Mutfak dekorasyonu ve kullanımı konusunda farklı tasarımlara sahip mobilya ve dolap seçeneklerimiz ile en iyi olan ürünleri sizlere sunmayı hedefliyoruz. Özellikle kadınların en çok zaman geçirdiği yerler arasında bulunan mutfaklara özel dolap ve mobilyaların imalatı ve satışı konusunda Ankara’da hizmetinizdeyiz. Tercih edilen mobilyaların renkleri diğer malzemeler ile uyum içerisinde olmalıdır.

Mutfak sadece yemek yapılan ve yenen bir alan olmanın dışında aile bireyleri ya da yakın çevre ile oturup keyifli zaman geçirilen de bir mekandır. Bu nedenle evdeki her bölümden çok daha fazla özenle dekore edilmelidir. Mutfak dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken bir detay da çok fazla eşyaya boğulmadan, az ama uyumlu parçalar ile döşenmesidir.

Mutfak dolapları her geçen gün daha gelişmiş tasarımlar ile kullanıcılarının karşısına çıkar. Malzemeler, renkler ve tasarımlar gün geçtikçe çok daha güzel ve fonksiyonel hale gelir. Fonksiyonel ürünler tüm mobilyalarda olduğu gibi mutfak dolaplarında da kullanıcılara kolaylık sağlama amaçlı olarak üretilir. Son dönemde mutfak dolaplarında sık rastlanan bir işlevsel özellik LED aydınlatmalar olmuştur. Üst kısımda bulunan mutfak dolaplarının ön kısmında LED lambalar yerleştirilerek farklı ve güzel bir görüntü yakalanmaya çalışılır.

Mydafne Mobilya garantili altında renkli ve sade mutfak dolaplarımız ile evinize ayrı bir hava kazandırmaya ne dersiniz. Tamamen kullanışlı ve dayanıklı malzemeden ürettiğimiz mutfak dolaplarımız şık ve estetik bir tasarıma sahiptir.

En Yeni Mutfak Dekorasyon modellerimizi alt kısımdan inceleyebilirsiniz. Firmamız Ankara Siteler bölgesinde yer alan üretim ve satış ofislerinde hizmet vermektedir.

Mutfak Dolap Modelleri

bir yorum bırakın