Koçak Sokak No : 44 Siteler – Ankara
(0312) 349 09 60

Genç Odaları

Çocuklarınızın kendine ait odaları onların yaşam alanları ve zevklerini ortaya çıkarmaktadır. Mydafne Mobilya ; modern ve yenilikçi tasarımlara sahip, erkek ve kızlara özel renklerde genç odaları konusunda birçok ürün seçeneğine sahiptir. Çocuğunuzun büyümesi ile beraber zaruri bir ihtiyaç haline gelen, genç odası takımlarında daha fazla kullanım alanı ön plandadır. Kendi zevkine göre karar vermeye başlayan çocuklarınıza özel genç odası takımları üretmekteyiz. Farklı tarz ve tasarımlara sahip mobilyalarımız malzeme kalitesi ile uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde üretilir.

Mydafne genç odası takımlarında özellikle kullanışlı dolaplar ve çalışma masası ile ön plana çıkmaktadır. Kalitesinden herhangi bir taviz vermeden memnuniyet odaklı üretimlerine Ankara Siteler bölgesinde yer alan fabrika ve satış mağazasından devam etmektedir. Ergonomik ve canlı renklere sahip genç odası modellerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Profesyonel işçilik ve şık tasarımlara sahip mobilyalar konusunda doğru tercihiniz Mydafne Mobilyadır.

Mydafne genç odası takımları, üç kapaklı dolap, iki kapaklı dolap seçenekleri, farklı karyola ölçüleri gibi esnek modül boyutları sağlayarak ihtiyaca yönelik çözümler sunuyor.

Evin her mobilyasından duvarlarına kadar, kullanılan renkler şahsi renk zevkleri çerçevesinde gelişir. Genç odası mobilyalarımız renkli ve sade görünümleri ile oldukça idealdir.

Genç Odası Takımı Modelleri

bir yorum bırakın