Koçak Sokak No : 44 Siteler – Ankara
(0312) 349 09 60

Yatak Odası Takımları

Yeni bir yatak odası takımı için araştırma yaparak yatak odası tarzınıza uygun birbirinden farklı renk ve modelleri inceleyerek oda renkleriniz ile uyumu yakalayabilirsiniz. Odanız sadece uyuyabileceğiniz bir yerden daha fazlasıdır. Film izleyebileceğiniz, çalışabileceğiniz ve okuyabileceğiniz kişisel sığınağınızdır. Mydafne yeni trend yatak odası takımları ile evini yenilemek veya yeni evlenecek çiftlere özel indirimli fiyatları ile Ankara’da hizmetinizdedir.

Mydafne Mobilya yatak odası takımları, ihtiyaçlarınıza uygun farklı boyutlarda mevcuttur. Modern yatak odası takımlarımız, karyola iskeleti ve iki komidinden oluşan üç parçalı bir takımdan , başlık, ayaklık, korkuluk, aynalı şifonyer içeren 6 parçalı yatak odası takımına kadar değişmektedir.

Yorucu bir günün ardından ayaklarınızı uzatıp, kendinize zaman ayırabileceğiniz alanların başında yatak odaları gelmektedir. Kullanışlı ve sağlığınız için önemli olan uykunun daha rahat ve kalabalık olmayan yatak odalarında fayda sağladığı kanıtlanmıştır. Mydafne farklı ölçü ve özelliklere sahip yatak odası mobilyalarında her zaman konfor ve kaliteyi ön planda tutmayı hedeflemiştir. Ankara Siteler Mobilya firmaları arasında fabrikasında üretim ve satış yapan firmamız, Türkiye’nin 81 iline gönderim seçeneği ile hizmetinizdedir. Odanın ölçülerine göre büyük veya küçük yatak odası tercih edilebilir. Eşyalarınızın iki katı büyüklüğünde bir gardrop, gereksiz genişlikte yatak başlığı gibi oda boyutundan bağımsız eşyalar uzun vadeli kullanımda size ayak bağı olmaktan öteye geçemeyecektir.

Yatak Odası takımı modelleri, kullanılacak alanın renklerine ve pencere açısına göre dizayn edilebilir. Rahat ve odanızdan en fazla verimi almak için yapmanız gereken, alt kısımda yer alan yatak odası takımlarını ayrıntılı bir şekilde incelemek olacaktır. Canlı renk yatak odası takımları, ortamın daha güzel bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır.

YATAK ODASI TAKIMI MODELLERİ

bir yorum bırakın