Koçak Sokak No : 44 Siteler – Ankara
(0312) 349 09 60

Yemek Odaları

Mobilya sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Mydafne, benzersiz ve farklı tasarımlara sahip birçok farklı modele sahip yemek odası takımları ile her evin ihtiyaçlarına uygun üretimler yapmaktadır. Ankara mobilya firmaları arasında siteler bölgesinde hizmet sunan firma dayanıklı ve uzun yıllar kullanabileceğiniz birbirinden farklı yeni trend yemek odası takımları konusunda hizmet vermektedir. Yemek odasına özel renk seçeneklerine sahip yemek masası ve sandalyeleri, kullanıcıların daha rahat bir şekilde faydalanması için özel malzemeden üretilmektedir. Tarzınıza ve mobilyalarınıza uyum içerisinde bir yemek odası takımı arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Yaşam Standartlarına uygun bir şekilde Ankara Siteler bölgesinde yer alan fabrikamızda farklı renk ve tasarımlara sahip yemek odası takımlarının üretimini ve satışını yapıyoruz. Tamamen 1.sınıf işçilik ön planda olacak şekilde alt kısımda yer alan yemek odası takımı modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Klasik yemek odası takımları

Kendine özgü tasarımları ile birçok mobilya firmasına göre daha yenilikçi ve kullanışlı mobilyalar üretmeye başlayan, mydafne her odanın yapısına uygun bir şekilde klasik ve kullanışlı masa ve sandalye dekorasyonları ile cazip bir hale gelmiştir. El yapımı tamamen doğal malzemeden üretilen yemek odası takımları yemek yerken ve sevdiklerinizle zaman geçirirken ortamın daha güzel görünmesine katkı sağlayacaktır.

lüks yemek odası takımları

Yemek odası koleksiyonunda yer alan lüks yemek takımı Mydafne Mobilya , odalarınızla şık bir ortam oluşturabilirsiniz. Aileniz ve misafirleriniz için geniş bir yemek odası tasarlayabilir , ergonomik özellikleriyle de dikkat çeken yemek odası takımları ile keyifli vakit geçirebilirsiniz . Mekanın genel dekoruna göre istenilen ölçü ve renk seçenekleri ile lüks yemek takımları üretilebilmektedir.

yemek masası

Mydafne Mobilya tarafından tasarlanan ve klasik bir tarzla tasarlanan yemek masaları her alana uyum sağlama özelliğine sahip. Sabit masa tercih ederseniz açılır masa olarak da tasarlanabilen yemek masası modellerinde ihtişam ve şıklık ön planda . Yemek odası takımı içerisinde önemli bir yer tutan yemek masaları tamamen ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Mydafne , farklı ölçü ve renklerde üretilebilen klasik yemek masaları doğal el işçiliği ile üretmektedir . Mydafne, el yapımı ve zarif desenleri göz önünde bulundurarak yemek takımlarımı tekrar inceleyebilir ve size en uygun olanı seçebilir. Göz kamaştıran klasik yemek masası modelleri takım olarak ya da bu şekilde tercih edilebilir.

konsol ve vitrin

Yemek odası takımı söz konusu olduğunda görkemli klasik konsollar, Mydafne tasarımcıları tarafından mekana uygun olarak tasarlanıyor. Odalara muhteşem bir yeni görünüm kazandıran yemek odası konsolları , eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz bölme özellikleri ile fonksiyonel bir yapıya sahiptir. Gravür ile üretilen klasik yemek konsolları her model ile farklı modellerde çalışmaktadır. Yemek odalarının bir diğer parçası olan klasik vitrinler de konsollar gibi mekana değer katar. Kişiye göre değişiklik gösteren birçok seçenek ile üretilebilen konsol ve vitrin modelleri, tek olmakla birlikte ekiple birlikte seçilebilir.

Ankara Siteler Yemek Odası Takımları

Yemek odası, ailenizin bir yemeği ve günlerinin hikayelerini paylaşmak için bir araya geldiği yerdir. Yoğun bir gün veya hafta boyunca, ailenizin birlikte oturduğu tek zaman olabilir, bu yüzden ailenizin harika bir yemek yemesi için yeterli bir alan için doğru yerdesiniz. İster yakın zamanda yeni bir eve taşınmış olun, ister mevcut yemek odası takımınızı yenilemek istiyorsanız, Mağazamızda eviniz için ideal yemek odası masası ve sandalyelerini bulacaksınız. Büyük yemek odaları için tasarlanmış setlerin yanı sıra küçük bir kahvaltı odası için yapılmış mutfak masası setleri de üretebiliyoruz. Sandalyeli yemek masasına göz atarken, ücretsiz keşif ve ölçüm işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bir yorum bırakın